Zapytanie ofertowe

Rail Polska w oparciu o wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną załogę oraz nowoczesne zaplecze techniczno-eksploatacyjne oferuje świadczenie usług dla klientów w pełnym zakresie swojej działalności, tj:

1. Kolejowe przewozy towarowe (całopociągowe).
2. Obsługa bocznic.
3. Wydzierżawianie taboru kolejowego.
4. Naprawy lokomotyw i wagonów.
5. Spedycja kolejowa.
6. Utrzymanie infrastruktury kolejowej.
7. Czyszczenie cystern kolejowych i samochodowych.
8. Usługi specjalistyczne.

Taryfa obowiązująca na 2010rok.
(Uwaga! Taryfa nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego)
W przypadku, gdy jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem wstępnego kontaktu w celu otrzymania ogólnych informacji dotyczących możliwości współpracy w zakresie działalności wymienionych w pkt 1 - 7, uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższego zgłoszenia:

W przypadku, gdy jesteście Państwo w stanie podać szczegółowe odpowiedzi na nasze pytania dotyczące interesującej Was usługi, prosimy o kliknięcie stosownego pola znajdującego się poniżej przy opisie usługi, w celu ściągnięcia odpowiedniego zestawu pytań. Przygotowanie odpowiedzi na te pytania, umożliwi pracownikom Rail Polska bardzo szybkie przygotowanie oferty na realizację wybranej usługi.

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rail Polska Sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych, w tym objętych treścią wiadomości, w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie, oraz w celach marketingowych, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Formularz

Contact form submitted!
We will be in touch soon.